fbpx

לקוחות משתפים ממקום מאוד אישי

היי שלומית🌹 היום בנקודת הזמן הנוכחית, לאחר טיפול קסום...שהענקת לי לפני כ-4 חודשים, מרגיש צורך לשתף אותך בחוויות שמציפות אותי ורוצה לומר לך שוב, תודה מקרב ה-❤, אני נמצא סוף סוף... במערכת זוגית חדשה כחודשיים, שבה האינטימיות...., (ושוב תודות לך) בשיא הפריחה, חזרתי להיות זכר האלפא שהייתי ויכול אפילו בקלות... לומר תודה - זכיתי באהבת חיי...!!! את עושה עבודת קודש... ועל כך את ראויה להערכה כנה ותודה🙏🙏🙏

א' 14.10.2020

הרגשתי צורך עז לשתףףף 🙈 תקשיבי טוב! את אלופה. נקודה. אני במקום אחר בחיים, התקבלתי לעבודה חדשה, אני מאושר, אני פורח, אני מלא בביטחון ועם דרך ברורה ובהירה. אני לא מתבייש להגיד - עזרת לי לשנות לעצמי את החיים מקצה לקצה. פשוט תודה. תודה. תודה!!!! אני עוד אתפנה וארשום תגובה באתר ובכל מקום שאפשר, לגמריי מגיע לך וצריך להפיץ את הבשורה 😌

א' א' 4.7.2022

אני מרגיש הרבה יותר טוב, ממש כאילו הוסר ממני משקל. אני מרגיש שאני מצליח לבטא את עצמי יותר טוב מול בת הזוג ובכלל. חזרה לי הזקפה ותחושת חשק כללית עלתה. אני עושה את המנטרה ומרגיש שהיא ממשיכה לחזק אותי, עולים עוד ועוד דברים אבל גם אני מרגיש שאני מצליח לעבד אותם יותר טוב.

א' ש' 4.7.2022

בוקר אור אז ככה...😉 מצליח לא לכעוס להמנע מעימותים ולשמור על אווירה טובה עם XXX. אנרגייה מינית מתחזקת ויחסי מין מצויינים ללא חוסר בטחון. עדיין לא הקשבתי לקטע ההטמעה מעריך שזה יוסיף לי עוד בטחון ואנרגיה. תודה רבה לך💐

מ' 14.2.2022

אני כבר כמה ימים רוצה לכתוב לך... תקשיבי! היינו סופש באילת ולא ידעתי שובע! זה כבר שנים לא קרה לנו והיה תענוג אמיתי. נראה לי שבהחלט זה קשור למפגש שלנו. שוב פעם תודה 💖💖.

ל' צ' 5.5.2021

היי שלומית. לאחר המפגש שלנו אני מרגיש בסדר גמור. הרבה מחשבות על מה שדיברנו. השינויים אצלי הם בעיקר בפיזיקה. אני ואשתי דיברנו שיש הרגשה יותר נינוחה ויותר טובה. עושים יותר בכיף ובפחות לחץ. מרגישים יותר בנוח וגם הסשן יותר ארוך. במפגשים האינטימיים לא עושה חשבון - מה שבא בא. לא טרוד ממה קורה ומה יקרה במפגשים האינטימיים.

ג' ו' 19.9.2021

אני יודע שזה תהליך. כבר אחרי המפגש הראשון כשקיימתי יחסי מין עם אשתי הרגשתי שיפור. קודם כל הזקפה הייתה טובה וחזקה, והפעם גם הצלחתי להחזיק כמה דקות טובות. אני כן רוצה לשתף אותך שלומית, שזו פעם ראשונה שהעזתי לבקש מאשתי שתעשה לי משהו. אף פעם לא היה לי אומץ, ועכשיו היה לי הרבה ביטחון.

ש' מ' 13.8.2021

חזרתי לפני כמה ימים מבילוי מאוחר בלילה והרגשתי צורך חזק לאונן. לא יודע ממה נהניתי יותר, מההליך עצמו שנתן תחושה מצוינת או מהשפיכה עצמה. קיצר נהניתי מאוד. למחרת קמתי ב5 בבוקר עם זקפה מעוררת וחזקה מאוד לשמחתי. אני מציין שאני רגוע מאוד ודי נהנה מהמצב הנפשי השקט והרגוע. יש לציין שהבחור (הבולבול) ערני ונפוח מהרגיל מדי פעם יותר בערב, כנראה מחרמנות שתוקפת אותי. הוא גדול מהרגיל ואני די נהנה מהמצב הפיזי הנפוח קלות. די נהנה מהמצב שלו... מגניב וזה בלי סיאליס וכאלה.

א' מ' 12.9.2021

הגעתי לטיפול אצל שלומית, לאחר התלבטות ארוכה עם עצמי, האם לחשוף את המצב בו אני שרוי ולטפל בו (חוסר היכולת לחוות אינטימיות עם נשים), או שמא להמשיך להתבייש ולהתבצר. לבסוף החלטתי לפנות אל שלומית. קבעתי פגישה והגעתי לטיפול בספקנות. בתחילת הטיפול שלומית שאלה שאלות ענייניות, אישיות וירדה לרזולוציות הנמוכות ביותר בכדי להגיע לשורש הבעיה. לאחר מילוי השאלון, החל שלב הטיפול המעשי, אינדיווידואלי בהתאם לתשובות שנענו בשאלון. הטיפול היה עמוס בחוויה עוצמתית ורגשית יוצאת דופן (תלוי בהתמסרות לטיפול וברצון של הפרסונה להירפא). ​תודות לשלומית! נכנסתי לטיפול כפרסונה אחת, ויצאתי מהטיפול כפרסונה מחודשת. הבעיה נפתרה ונעלמה! כאילו לא הייתה! הביטחון העצמי חזר בגדול וכיום אני בזוגיות פורחת...! ומאושרת...!

​א' 27.5.2021

הגעתי לקליניקה המקצועית, נאה ובטוחה של שלומית. גבר בן 64, בריא כמו שור בכל תחום, למעט הביטחון הנמוך ומתעתע בחיוניות המינית. מזה מספר שנים, השינויים בתשוקה ובתפקוד המיני מציפים ומנהלים אותי ואת מערכות היחסים שלי. נכנסתי למסע בן שעתיים עם מנטליות מינית של ילד מרצה. יצאתי אחרי שעתיים כגבר בשל, מדויק עם עצמו ועושה את אשר רוצה. תודה רבה שלומית. ממליץ על טיפולך לאחרים. ובגדול!

ת' ש' 17.10.2020

אני חייב להודות על העונג האמיתי הזה שגרמת לגוף ולנפש, לאחד שיש לו מלא לחצים בעבודה ובחיים האישיים. יצאתי ממך בשלווה וברוגע. תודה תודה ושוב תודה!!

ז' 27.5.2020

בזכותך הרגשתי היום קל כאיילה. הורדת ממני טונות של חלודה. ישר כח!

מ' 18.5.2020

מילה טובה לא תזיק, אז ככה – מאתמול עד עכשיו אני מרגיש מרחף. בנוסף ישנתי כמו תינוק. הכל היה מושלם והמגע שלך אלוהי.

ח' 20.2.2020

שלומית, היה מעולה. היה לפי הציפיות. היה רגוע. היה סקס מלא. ישנתי בלילה כמו תינוק. אני מאושר. ממש. היה מעולה, שלומית. חייב להודות שהופתעתי. האמנתי אבל לא חשבתי שככה בטיפול אחד וכל כך מהר. עשית עבודה מצוינת. הורדת נטל ממני. שנתיים לא הייתי מי שאני. הייתי עם נטל על הגב. הסרת אותו בצ'יק. אני מודה לך.

א' ש' 9.4.2021

היי שלומית, היינו בעלי ואני בסדנה שלך באגוורה, עיסוי ישבנים ועברנו חוויה מענגת ומפתחת, את מנחה נפלאה, פתוחה ושנונה. תודה.

ח' ש' 7.6.2022

שלומית היית מושלמת.. תמיד חשבתי שהזוגיות שלי עם בעלי מעולה ואחרי שהייתי בשתי סדנאות שלך, הבנתי שתמיד ניתן להתרחב ולעלות למדרגות גבוהות יותר. המון תודה ❤️

ל' י' כ' 6.6.2022

שלומית, עשית אותי חדש.

א' 14.12.2019

שלומית היקרה, באתי בחששות מסוימים אל הלא נודע, לא ידעתי לקראת מה אני בא, משהו בתוכי אמר לי כן ללכת וכן לעשות. דיברת מהרגע הראשון בטלפון בצורה ישירה ברורה ולא משתמעת לשתי פנים, זה נתן לי ביטחון להגיע אלייך ולבחור לעצמי את הטיפול מתוך המגוון שהצעת. הרגשתי שבחרתי נכון מאוד. מבחינתי היה מושלם. עד עכשיו אני מרגיש את ההרגשה הנפלאה. את ראויה לכל השבחים על טיפול אכפתי, מסור ומאוד קשוב מצידך לצרכיי המטופל. כמובן על הדיוק שלך בפרטים ולו הקטן ביותר בכל. המידע היה נכון ומדויק. תודה על ההיכרות הראשונית איתך ובהחלט לא האחרונה. עוד נתראה ונשתמע.

א' 30.9.2020

בעיקרון היה לנו עוד מפגש אינטימי מוצלח אתמול בלילה ברוך ה'. האקט היה די ארוך ושנינו הגענו לסיפוק. זה עובד...יש זקפה חזקה ממש. אני זקפות בוקר חזקות..אחת אחרי השנייה. זה ממש העיר אותי מהשינה...😉 וואי את סוג של קוסמת....👌

א' ה' 20.1.2022

היי שלומית. אני מעדכן אותך מה קורה איתי בשבועיים האחרונים מאז הטיפולים. בפעם הראשונה כשהתעוררתי באחת בלילה הייתה זקפת בוקר מלאה, וכשחזרתי לישון קמתי בחמש עם חלום שחלמתי כשאני מקיים יחסים וגם זקפה מלאה. אני מאוד רגוע ונינוח שקט וחייכן מאתמול. היה לי מפגש ארוך של סקס אוכל ואלכוהול. היה מצוין. אין בעיה עם בטחון, כרגע יש גבוה מאוד ודי מצוין. לפני כמה ימים חבר התקשר ויצאנו לפאב, וכשחזרנו חזרה ב1 וחצי בלילה, יש לציין התעוררות מסוימת מחשבתית, משהו קל ומורגש באיבר גם שהוא נענה לחיזורים שלי לאחרונה, התנפחויות קלות ומשכנעות מדי פעם. התעוררתי בשבת האחרונה בשעה 6 בבוקר עם זקפה חזקה מאוד מאוד, וגם אחרי שנת צהריים ב17:00 התעוררתי הייתה גם זקפה שנמשכה ארוכות... כ5 דק לערך.

מ' א' 14.9.2021

אמאלה ואבאלה, זה לא סתם ענן, זה ענן הכי מושלם. הנחיה מדהימה עם קול מרגיע, החזקת מרחב (וזה המון אנשים והתמודדות עם מדונה). הכל בטוב טעם בהקשבה,עדינות, רוגע, בטחון והמון שלווה. כמה כיף שיש מרחב כזה שבו זכיתי להכיר אותך. איזו מלכה את שמוציאה את הסדנאות האלה לפועל, את מלאכית העונג שמחלקת לאנשים את סודות גופינו המופלא.

מ' א' 5.6.2022

הייתי באחת הסדנאות שלך! היה מהמם!! האישה שאיתי דמעה בסופה ומיד בסוף הסדנא לקחתי אותה להמשיך את התירגול מהסדנא בקתדרלה... וקבענו להמשיך עוד עד לריפוי מוחלט. תודה לך.

נ' ש' 6.6.2022

תודה. מזמן לא הייתי מאושר עם עצמי כמו עכשיו. קיבלתי שרות מעל ומעבר וכל גרוש היה שווה כמו שהיינו פעם אומרים... ראשי כואב קצת אבל בנעים כי נכנסת די עמוק למוח ... למחלקת הדמעות שלי הגעת... מי היה מאמין. בהכרות הראשונית הייתי סקפטי לגביך, כי ראיתי עולם ולמדתי לדעת מתי החיים הם סרט ומתי הם מציאות. את אמיתית. ריגשת אותי. מת על העיניים שלך- הן כל כך חודרות וחכמות... את בול בתפקיד שלך כמטפלת. את רצינית בעבודה.

י' 21.12.2020

היי שלומית, אצלי הכל יותר מבסדר ותודה רבה לך. הייתי באינטימיות עם ידידה מהעבר והיה מעולה! חזרתי לעצמי סוף סוף. תודה תודה ושוב תודה❤ היה מדהים. גם אני לא האמנתי, אבל זה קרה. כנראה שהייתה לי חסימה נפשית שהצלחת לשחרר אותה. רב תודות.

א' 10.6.2020

ברוך השם מרגיש שחזרתי לעצמי. במיוחד אחרי שהייתה שיחה עם בת הזוג שלי. הייתה שיחה פתוחה. בדיוק כמו שהמלצת לי. ברוך השם הכל דופק (-;

י' א' 12.3.2021

המסע שלי התחיל בפוסט של שלומית על טיפול ייחודי. לא ידעתי על מה מדובר, אבל הרגשתי שזה יהיה שווה בהחלט! לא היה לי מושג אילו מחוזות עתידים להתגלות בפניי. זה התחיל במסע של רוגע ושלווה, והתמסרות לקולה המרגיע של שלומית. בעיקר התמסרות לכאן ועכשיו, ולכל השפע שיש לה להציע לי פה. לא היה לי מושג על מה אעבור ועל מה 'באתי לעבוד' על עצמי. אבל במהרה, החיבור המדויק של שלומית אל התת מודע שלי עשה את העבודה. התחלנו לגעת בתקיעויות בחיי ובשורש מכאובי ליבי, שהיו כה חסומים, עד כדי שלא ידעתי על קיומם. פרמנו אותם שלב אחר שלב, ברגישות, מסירות ומקצועיות שהותירה אותי המום לאורך כל הטיפול. ובינינו - עד היום 🙂 ובאמת היום - במבט לאחור זה היה רגע מכונן במסע הפרטי שלי. לא רק שהאדוות מהדהדות עד היום, השינוי בחיי ובסביבתי מלווה אותי בכל רגע בחיים. הבחירות שלי השתנו, האופן בו אני מבין את הדברים השתנה, התוצאות שלי השתנו. וכתוצאה מכך - אני צמחתי!! יש לי המון מה לומר על המסע הפרטי שלי עם שלומית, אך אסכם זאת במילה אחת מזוקקת ומדויקת!! ת.ו.ד.ה.! באהבה והוקרה,

י' 26.9.2020

אני חייב לשתף אותך במה שאני עובר בימים האחרונים. ההרגשה מבפנים שאני מתגבר על הפחדים שלי. שלומית, מה שעברתי שבוע שעבר אצלך שנים עבדתי על זה ולא הצלחתי... חוסר בטחון ופחד השתלטו על כל צעד שרציתי לעשות קדימה. אני מודה לך מכל הלב על הכל. מרגיש גיבור בזכותך ובזכות התמיכה שלך. תודה תודה תודה.

ז' 25.8.2019

שלומית יקרה בוקר טוב. אני מבקש לשתף אותך שממש היום בבוקר אני ואשתי הגענו לסיפוק משותף ביננו, עשינו ביחד הכנה מוקדמת טובה ונכונה שזה כלל עיסוי במקומות הנכונים. הייתה הקדמה לאקט החדירה של כ-20 דקות. היה לנו ממש כייף ותענוג ענק❤️ אציין שזה יום חופשי של אשתי היום, כך שלא היה לחצים של זמנים😘 שלומית יקרה זה בזכות ההדרכות ששלכת במייל. תודה תודה🙏❤️

מ' מ' 25.11.2021

אני שמח להגיד לך שהשינויים התחילו אצלי מהרגע הראשון שנפגשנו. כל מפגש איתך פשוט מרפא לי את הלב ואת הנפש, ואין לך מושג כמה... והיום בבוקר פשוט הרגשתי ש"נולדתי מחדש". אז תודה שאת איתי ביחד בתהליך הזה משקיעה ולא מוותרת. מחכה כבר למפגש הבא.

נ' 20.11.2019

שמעי אני הולך לישון מבסוט, עם ביטחון מלא סוף כל סוף שאני יכול ומסוגל לקיים סקס, ובכך להגשים את השאיפה לקשרים משמעותיים וטובים בהרמוניה מלאה כולל סקס!! והמון סקס.

י' 26.11.2021

מי שעדיין לא חווה את הטיפול הזה אצלך בכלל לא מתחיל להבין כמה הוא יכול להרוויח כשיבחר לעשות זאת! את מופלאה, הידיים שלך קסומות והטיפול איתך הוא אחד מרגעי המפנה בחיי בחודשים האחרונים. מרגש אותי באמת, מהלב לקרוא ולראות את הדרך והמסע ואיזה קסם נוצר מבין ידייך. מה שאת עשית איתי בטיפול אחד בלבד שינה לי את החיים לחלוטין ועל כך התודה לך. יש לך יכולות לעזור לאנושות ברמות גבוהות. את ממש מביאה בשורה.

ע' ק' 22.8.2020

אנחנו הגענו לשלומית בעקבות משבר זוגי. עברנו תהליך מדהים בו העצמנו את עצמנו כל אחד בנפרד, ואז עברנו תהליך זוגי יחד. מדובר על תהליך מהיר שעובד בצורה חזקה ומשמעותית. ממליצים לכל זוג לעבור את התהליך הזה כבר היום, ולא לחכות למשבר, על מנת להעצים את הזוגיות.

ר' ו' 30.5.2022

בכללי אני בטוב, מרגיש שיש שחרור ודברים זזים. גם רגשית וגם פיזית יש לי זקפות חזקות ואני חרמן.

א' ש' 8.7.2022

היי ערב טוב. חל שינוי מהותי, למרות שהטיפול היה לפני המון זמן. פשוט שינוי וואו. נכנסתי למערכת יחסים חדשה וחזרתי כמו שאומרים לתפקוד נורמלי ללא חששות. הכל תפקד כמו שצריך, כנראה הייתי צריך את המישהי הנכונה חחח. החששות פגו די מהר. האמת לא הייתה מערכת יחסים רצינית מאז. נפלה עלי פרטנרית חבל על הזמן. לא האמנתי שקיימות נשים כאלו חחח. אני מקשיב יותר למה שהאישה רוצה, המשחק מקדים השתנה, דבר שלא הייתי רגיל אליו. שאלות של מה יעשה לך או לי טוב. בלי פחד. שינוי מקצה לקצה. רמת גירוי שלא הכרתי. הפתיחות גדולה. האמת בהתחלה חששתי אבל זרמנו והשד לא נורא חחח. המון דברים למדתי מהאתר שלך. שיש כימיה בין בני הזוג ומדברים על זה הכל מסתדר.

ש' א' 29.8.2021

שלומית אני מבקש לשתף אותך. הגעתי אלייך מספר פעמים, שיתפתי אותך שביני לבין אשתי, ואני כבר בן 50, יש ירידה בתשוקה במפגשים האינטימיים שלנו, שזה כבר לא מה שהיה פעם, ואני התחלתי להיות מתוסכל. המלצת לי על הקורס שלך. אמרת לי שיש 21 פרקים. קצת הרמתי גבה אבל הייתי מוכן לנסות. יודע שסבלנות זה חלק מהמשחק. אני בפרק התשיעי ותשמעי - נתת לי מתנה. כמה שחשבתי שאני יודע, פתחת לי דלתות חדשות. אני לומד המון, למרות ניסיוני וגילי. אני מבין עכשיו כמה לא ידעתי. מבחינתי זה מצוין שאני יכול לדלג בין הפרקים וכל פעם לחזור לאיזה נושא שאני רוצה. תודה תודה תודה.

א' ש' 11.10.2020

וואי את אחת המנחות היותר טובות שיצא לי לחוות, גם בנושאים כאלה רגישים ויחסית וכביכול מביכים העברת הכל בפתיחות, קלילות ומקצועיות שזה נראה כאילו הכל באהלן-אהלן וממש לא סיפור גדול. תודה רבה לך 🙏

א' ש' 6.6.2022

הרבה דברים יוצאים גם כעס גם עצבים אבל אני מרגיש יותר חופשי. אני עושה את המנטרה והרבה מהפעמים חש עוררות.

א' ש' 11.7.2022

וואאיי וואאיי מה שעשית לי אתמול... אמאל'ההה. אני בעננים!!! כן התחברתי לתחושות שלי ולא הפסקתי להתרגש מהמפגש שלי עם עצמי. הרטטת לי את הלב.

י' 30.7.2019

זה פשוט נפלא! השבוע קניתי את הקורס ואני ממש נהנה, במיוחד שאני יכול להאזין לכל הפרק ללא צורך לקרוא. יש לציין שכמות הרעיונות שאת נותנת בשיעורים הוא עצום! את יודעת, מה אהבתי במיוחד בקורס שלך? את השם שלו. לצערי היום רוב השמות של שיעורים בנושאים אלו הם: איך תרד על אשתך, איך תגרום לאשתך לעוף עליך, איך תגרום לאשתך לרדוף אחריך וכ"ו. בקיצור הגבר מחפש להנות, ואשתו היא מיכל ההנאה שלו. וכאשר היא לא תספק את הסחורה אז... אבל את קראת לקורס – הסודות לגופה של אישה דרך נפשה, שזה בעצם - כיצד תענג את אשתך, כיצד תוכל לעשות אותה מאושרת. כן, אני לא מתעלם מהאמת שכאשר היא מאושרת, אז אין כמוני מאושר. אבל הראש שלי עובד – איך יהיה לה טוב. וזה הסוד הגדול ביותר לזוגיות מאושרת לאורך טווח. לחשוב לעשות טוב לזולת. אני כאדם דתי אוהב את זה מאוד. הרי מה הנקודה של היהדות- "ואהבת לרעך (לרעיתך) כמוך". ובקיצור: תענג את אשתך.

י' ט' 15.7.2020

מאז שהתחלתי איתך את הטיפול מרגיש חיובי, חיוני, יותר ביטחון עצמי עם נשים ובכלל. העזתי יותר, השגתי יותר, ניגשתי למשימות מזווית פנימית אחרת, יותר גברית, עם ביטחון שאצליח לא משנה מה עומד מלפניי. יותר זיקפות בוקר, לפעמים באמצע היום. מרגיש שהשתחרר סרטן שהיה בגוף וממש יצא ברוך השם. מרגיש שינויי אישיות לטובה שמתפתח לאט לאט, מקורבן שמרחם על עצמו וחסר ביטחון מול נשים, לגבר שיכול ועם אנרגיה וכח, ובעיקר ראוי לאהבה , לסקס, לזוגיות. אמונות מעוותות כלפי עצמי פשוט כבר לא קיימות (אמונה שאני לא טוב וכו' לא מגיע לי). אני שמח שנפגשנו, מאוד אשמח לבחון את השפעות הטיפול מבחינת הנושא שכלפיו התכנסנו כאן. אופטימי. תודה לך.

י' ט' 23.11.2021

שלום למטפלת מספר 1 בצפון. רציתי לומר לך תודה. היה מושלם. אני בטוח שעם הלב הענק שלך את נוגעת בהרבה אנשים. אלופה.

א'

היי ערב מצויין אישה מדהימה 🦋 מרגיש מצויין תודה גדולה לך עברתי חוויה מיוחדת. שוב תודה 🌺🦋🌺🦋🌺 מגיע לך חיבוק ענקקקקק🌹🌹

ה' ב' 4.11.2020

היי שלומית. עדכון מצב לגבי התהליך, מה שאני מרגיש וחווה. לגבי מחשבות שליליות בענין איבר המין – לא קיימות יותר. יש זקפות בוקר שלא היו הרבה זמן אז כן יש. הרמה האנרגטית מהגבוהות שהיו לי בחיי. עומד פתאום כשהולך להשתין. זה קורה יותר. שם לב שבחורות עושות לי עיניים. מרגיש מושך, שווה יותר, ערך עצמי עלה, הביטחון עלה. חווה כמות של פלירטוטים ולא רגיל לזה. אם באופן טבעי הייתי הורס משהו מול נשים, עכשיו לא הורס את זה. גם מבקש טלפון. אני עם אנרגיות ועם ביטחון.

י' י' 14.11.2021

שלומית יקרה, הבאת אותי למצב טורבו שלא זכור לי אם בכלל היה לי כזה דבר... המון התחלות וכיוונים חדשים. כיף לא נורמלי. תודה על הכל! מרגיש את המשלוחים שלך על בסיס קבוע. שתזכי להמשיך לעשות טוב לכמה שיותר אנשים כמו שרק את יודעת.